Bogaty wybór ogrodzeń i płotów. Solidność w każdym calu. Najniższe ceny - Sprawdź!
 

O Firmie

Naszym głównym celem jest zadowolenie Klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zamówiony towar był w dobrej cenie, na czas i bardzo dobrej jakoœści.

Firma NAVROMETAL powstała w 2005 roku

navrometal pl o firmieDziesięć lat doświadczenia pozwoliło nam przygotować dla Państwa bogatą ofertę w bardzo atrakcyjnych cenach. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań w celu zwiększenia atrakcyjności naszej oferty.
Uruchomiliśmy park maszynowy, który pozwala nam na produkcję wszelkiego rodzaju elementów skrętnych typu S, C, P z płaskownika 12×6 i pręta 12×12. Oprócz elementów skrętnych produkujemy tralki balustradowe z brzuchem o trzech wzorach wybrzuszenia.
W ofercie, oprócz produktów własnych, posiadamy ponad 1500 różnych wzorów elementów kutych: koszyki, rozety, tralki, słupy balustradowe, poręcze, płaskowniki, tamy zakuciowe, pręty fakturowane, profile fakturowane, groty, nasadki, kule puste, kule pełne, maskownice, kwiaty, liście, wózki do bram, zawiasy, daszki i zalepki na słupki oraz profile, klamki, szyldy do bramek, zamki, mocowania, patyny, skrzynki na listy, akcesoria kominkowe, itp.
Nasze wyroby dostarczamy do Klienta własnym transportem, na terenie całego kraju.
Oprócz elementów kutych oferujemy sprzedaż i montaż automatyki do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych.

Oferujemy Państwu poczucie estetyki i gwarancję bezpieczeństwa

NAVROMETAL jest firmą polską, z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim. Produkujemy najwyższej jakości zewnętrzne i wewnętrzne kute balustrady, wejścia i bramy dostępowe (również z automatycznym napędem), bariery i ogrodzenia. Wykonujemy także drobne elementy kute kowalstwa artystycznego, z zachowaniem wszelkiej pieczołowitości. Szczegóły wnętrza, takie jak karnisze, żyrandole, części kominkowe, świeczniki, ramy luster- są również przez nas produkowane.
Personel NAVROMETAL realizuje wszystkie najbardziej nietypowe projekty mebli metalowych oraz dostarcza sprzęt i konstrukcje stalowe do dużych projektów budowlanych, takich jak hale, pawilony i domy.
Profesjonalnie doradzamy, pomagając Państwu podjąć odpowiednie decyzje. Nasza firma przywiązuje wielką wagę do produkcji ogrodzeń oraz kompleksowej obsługi Klienta. Od indywidualnej konsultacji na miejscu, do montażu nienagannej jakości produktu- wszystko z jednego źródła.
Pracujemy tak samo dla każdego Klienta, a każde ogrodzenie wykonujemy równie sumiennie. Zapewniamy szeroki wachlarz bram i wysokiej jakości montaż; zarówno bram klasycznych, jak też bram sterowanych zdalnie.
Czujemy się szczęśliwi, pomagając w realizacji projektu. Polecamy się do budowy ogrodzenia, zarówno w sektorze publicznym i prywatnym, handlowym i przemysłowym.
Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje- prosimy o kontakt. Czekamy na Ciebie, aby znaleźć rozwiązania, które spełnią Twoje potrzeby.